Strona główna

Dzień kobiet 2017

dzien kobiet

 

Dzień kobiet to coroczne święto, obchodzone 8 marca od 1910 roku. Również w naszej szkole ten dzień celebrowaliśmy w szczególnej atmosferze. Od samego rana Panowie z uśmiechem na twarzy obdarowywali wszystkie Panie słodkościami i kwiatami. Wiele wrażeń dostarczył humorystyczny Quiz "Wiedzy o kobietach...", w którym mogły wziąć udział wszystkie przedstawicielki płci pięknej. Wśród wielu uczennic udział w quizie wzięły również Panie z grona pedagogicznego: Pani Dorota Pietkiewicz Magdalena Michalak. Żwyciężczyniami z równą liczbą punktów okazały się uczennice: Paulina Pfajfer, Weronika Górzyńska i Elwira ĆwikZwyciężczynie konkursu otrzymały nagrody w postaci bonów podarunkowych do perfumerii. Nie mniej emocji dostarczył apel z Oskarem Grabowskim w roli prowadzącego. Nasza Pani Dyrektor została zaproszona do udziału w Randce w ciemno - "wybrankiem jej serca" okazał się sympatyczny starszy gentelman o imieniu Oskar. Uroczystość urozmaicił poetycko-muzyczny show przygotowany przez naszych szkolnych artystów. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Autorki: Magdalena Bugajska, Eliza Mikołajczak, Marzena Czyżewska