OGŁOSZENIA

Dzień Wiosny

dzien wiosny18

 

Dzień wiosny”

Dnia 21 marca 2018r. Uczniowie Zespołu Szkół nr 7 w Koszalinie powitali pierwszy Dzień Wiosny zabawą ,konkursami i dobrym humorem.

Na łączniku szkoły spotkały się klasy I i II, aby wesoło spędzić czas.

Wybrani przedstawiciele tych klas musieli stawić czoło przeróżnym konkurencjom. Prezentowali przygotowane przez klasę plakaty na temat „Jak kształtować postawy i normy społeczne wśród młodzieży?”, odpowiadali na pytania zawarte w teście o zasadach savoir – vivre, robili Marzannę ze słomy, musieli również pięknymi słowami ją opisać.

Wszystkim uczestnikom i publiczności towarzyszyły: dobry humor i zaangażowanie. Yury, w skład którego wchodziła pani Eliza Mikołajczak, pani Krystyna Teresiak, pani Iwona Stępniak i pan Tomasz Kozakiewicz, oceniało estetykę wykonanych prac, punktowało odpowiedzi i wyłoniło zwycięzców:

  • I miejsce zdobyła klasa – II AK
  • II miejsce klasa - ITAP
  • II miejsce klasa I AK

Przedstawiciele zwycięskich klas otrzymali nagrody rzeczowe oraz karnety uprawniające do zwolnienia z pytania, z wybranego przedmiotu.

Organizatorzy Samorząd Uczniowski
E. Mikołajczak, K. Teresiak, T. Kozakiewicz