AKTUALNOŚCI

Promocja_SiB_2018

Promocja SiB

 

Promocja ZS7

Uczniowie: Dawid z klasy III TB, Nicola z I TB oraz Wiktoria z II TEO wraz z paniami:
Małgorzatą Kapszewicz i Anną Szynkiewicz, wzorem ubiegłych lat, zaprezentowali ofertę edukacyjną naszej szkoły podczas „Mini Targów” zorganizowanych przez szkoły w Sianowie i Bobolicach, które odbyły się 22 i 23 marca 2018r. Uczestniczyły w nich obok nas, także inne szkoły z Koszalina, a także Karlina, Gościna, Szczecinka, Warcina i Białego Boru.

Nasze stoisko prezentowało się okazale, zadbaliśmy o przygotowanie takich materiałów i gadżetów, które w ciekawy i syntetyczny sposób przedstawiały kierunki kształcenia w Budowlance.
Staraliśmy się zachęcić potencjalnych kandydatów gimnazjum do podjęcia nauki właśnie u nas.

Małgorzata Kapszewicz
Anna Szynkiewicz

Oto krótka relacja fotograficzna: